Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Ochocice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Władysława Łokietka

Gorzkowice(Ochocice + 7 km)

679 000 zł163 m² 4 165,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż zadbany, przestronny dom o powierzchni 162 m2, położony w Gorzkowicach na osiedlu Piastów. Dom składa się z trzech kondygnacji, co zapewnia dużą funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wólka Łękawska(Ochocice + 13 km)

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 820 m²

Na sprzedaż dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m , położony na dużej działce 2820 m w miejscowości Wólka Łękawska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów(Ochocice + 20 km)

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica mieszkalno-usługowa w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza jedynym deptaku w mieście. Budynek łączy funkcję mieszkalną i komercyjną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gałkowice Stare(Ochocice + 7 km)

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Pragnę zainteresować Państwa zakupem domu położonego w zacisznej, urokliwej okolicy wsi Gałkowice Stare pomiędzy Bełchatowem a Kamieńskiem. Dom wymaga remontu, ale posiada solidne drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Twardosławice

Twardosławice(Ochocice + 25 km)

1 050 000 zł478 m² 2 196,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 878 m²

| rewelacyjna posiadłość do sprzedaży miejscowości Polesie w w mocno obniżonej cenie Tniemy cenę o 100 000 zł.! jeżeli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na dużej ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Przedborska

Radomsko(Ochocice + 18 km)

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:668 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Radomsku przy ul. Przedborskiej - działka o powierzchni 668 m zabudowana domem parterowym ok. 80 m . Na posesji znajduje się również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów(Ochocice + 20 km)

1 500 000 zł322,19 m² 4 655,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

!Mam dla Was coś ciekawego! Jedyny w swoim rodzaju, przestronny, duuuuży i łączący funkcję domu oraz pracy w jednym! To bardzo funkcjonalny projekt i z przyjemnością sama mogłabym.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Cieszanowice(Ochocice + 11 km)

619 360 zł70 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Cieszanowic (powiat Piotrkowski, województwo Łódzkie), w otoczeniu lasów oraz zabudowy jednorodzinnej i letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów(Ochocice + 20 km)

1 250 000 zł125,15 m² 9 988,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Spółdzielcza

Ręczno(Ochocice + 25 km)

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana niedużym budynkiem mieszkalnym położona na obrzeżach Ręczna - przy ulicy Spółdzielczej. W skład nieruchomości wchodzi murowany, parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochocice

Ochocice,łódzkie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom do remontu 110m , duża działka, ochocice ważne! Brak prowizji od strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu kredytu hipotecznego Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochocice

Ochocice,łódzkie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu rodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Kamieńsk. Powierzchnia domu: 200 m Powierzchnia działki: 1231.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochocice

Ochocice,łódzkie

69 000 zł70 m² 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta zarezerwowana. Dom z widokiem na górę Kamieńsk. Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do sprzedania nieruchomość o pow. 4000 m2 zabudowaną domem o pow. ok. 70 m2 na parterze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij